Życie z oszczędności

%
% ?
%

Czy mogę żyć z oszczędności?

W tym kalkulatorze sprawdzisz na jak długo wystarczą Ci oszczędności, gdybyś chciał rzucić pracę bądź przejśc na wcześniejszą emeryturę.

Z symulacji dowiesz się na jak długo możesz, żyć z oszczędności zakładając, że miesięcznie będziesz wypłacać sobie stałą kwotę, a pozostałe oszczędności będą reinwestowane.

Jaką kwotę muszę nazbierać aby nie pracować?

Z pomocą tego narzędzia dowiesz się jaką kwotę oszczędności musisz nazbierać, aby móc rzucić pracę i cieszyć się życiem rentiera.

Dzięki licznym podpowiedziom generowanym przez kalkulator dobierzesz optymalną kwotę, która wystarczy Ci żyć dostatnio przez całę życie!

Zaplanuj sobie wcześniejszą emeryturę!

Wszyscy wiemy, że na emeryturę z ZUS nie ma co liczyć. Państwowe emerytury będą niskie, a wiek emerytalny będzie stale podnoszony.

Nie oglądaj się na państwo i zatroszcz się o swoją emeryturę już dzisiaj. Oblicz jaka kwota wystarczy Ci na spokoje życie. Ponadto w naszym kalkulatorze systematycznego oszczędzania możesz sprawdzić jak długo potrwa jej uzbieranie.

© Inwestuje.info 2010-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki prywatności.
Wczywywanie... 11